МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Остап Ступка гість у «ЦЗМ»

26 декабря в переддень Нового Року до реабілітаційного центру МОО «ЦЗМ» г. Київа завітав у гості популярний український актор, театр і кіно Київ Україна, Народний артист остан Богданович Ступка.
 
На рахунку Остапа Богдановича десятки ролей в театрі і кіно, зйомки в документальному кіно, озвучування фільмів і мультфільмів, участь в різних телешоу. Його дитинство пройшло за лаштунками театрів Львова, де працювали його батьки - актор Богдан Ступка та балерина і актриса Лариса Ступка (Корнієнко).
 
Випускники «ЦЗМ» м.Києва привітали гостя міні-виставою. Спілкування артиста з хлопцями пройшло в атмосфері взаєморозуміння і довіри, він розповідав про театр і кіно, улюблених ролях, книгах і мультиплікаційного персонажа. Також він сказав, що анітрохи не шкодує про те, що приїхав в реабілітаційний центр підтримати хлопців. «Якщо у людини є гарне здоров'я, і ​​він прагне до духовного удосконалення, - зазначив Остап Богданович, - можна сказати, що він прагне і наближається до того, що ми називаємо ідеалом. В цьому і полягає справжня, цікаве життя, повна сенсу ». Захід завершився радісною новиною для хлопців і співробітників «Центру Здорової Молоді» - Остап Богданович запропонував відіграти зі своїм колегою спектакль прямо в реабілітаційному центрі.
izobrazhenie_016 izobrazhenie_021_0 izobrazhenie_042
Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (Пока оценок нет)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×