МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

 

Інформація про організацію

Наша організація працює більше десяти років в Україні.

За цей час в дванадцяти містах, відкрито наркологічні центри близько сорока відділень.

Наркологічний центр має таку статистику яка показує, що число людей, які змінили своє життя після проходження нашої програми в центр реабілітації наркоманів, неухильно зростає.

Реабілітаційний центр для наркоманів досягається успіхів завдяки серйозній програмі, яка включає в себе величезну кількість індивідуальної, і груповий психологічної терапії, профілактики зривів, роботи з почуттями і мисленням залежних людей!

Нашіреабілітаційні наркологічні центри мають хороший досвід роботи з пацієнтами, так як ми працюємо з 2004 року. 

В центр лікування наркоманії працюють як запрошені фахівці, так і наші випускники пройшли серйозне навчання і підготовку.

Чим відрізняється наш наркологічний реабілітаційний центр від багатьох інших: Терапевтичні табори! Школи по хімічної залежності, і Безкоштовні групи і семінари для батьків!

Наш реабілітаційний центр для наркозалежних працює за унікальною програмою, яка включає в себе кілька етапів.

Ціль програми в центр наркології полягає в тому, щоб людина не просто довго залишався в ремісії (тверезим), а щоб при цьому зростало його якість життя. Наркоцентр робить все можливе, щоб пацієнт одержував задоволення від життя, а не залишався в депресії, чекаючи чергового зриву!   Етапи лікування в нашому центр реабілітації наркозалежних включають в себе всебічний підхід, - як медикаментозне лікування на першому етапі, так і робота з мисленням.    Наркологічний клініки центри мають такі програми реабілітації:
Детоксикація
При систематичному вживанні психоактивных речовин таких як (алкоголь, наркотики) організм повністю перебудовується, порушується робота всіх органів, це призводить до абстиненції (ломки). Людина відчуває біль, крутіння в суглобах, порушується травлення і сон, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Щоб відновити ці функції, необхідна детоксикація (виведення токсинів). Лікування проводиться за приписом наркологів і терапевтів.
Робота з мисленням
Систематичне вживання, або ігрова залежність призводить до змін не тільки фізичного стану, а й мислення. У людини спостерігаються різкі зміни настрою, він може впадати в апатичні і депресивні стани. Згодом він замикається, стає самотнім, уникає звичного кола спілкування. Крім того, захищаючи свій спосіб життя, людина починає брехати в усіх сферах, змінюється система цінностей, життєві погляди і коло спілкування. Згодом втрачається почуття відповідальності за що-небудь і призводить до хаотичного безладдя у всьому. Це все вимагає тривалої психологічної роботи та індивідуального підходу!
Cоціалізація
Після систематичного вживання чи ігрової залежності, і подальшого стаціонарного лікування, люди не можуть відразу адаптуватися в суспільстві. Так як тривалий час пацієнт жив у брехні, ілюзії і перекручених поглядах, він стикається з проблемою у всіх взаєминах, їх практично потрібно будувати заново. Крім того, потрібно перейти, від життя в повному хаосі, де немає обов'язків, потреби чогось відповідати і режиму, в життя впорядковану, насичену і відповідальну. Тому перший час все здається похмурим, нецікавим і складним. Програма соціалізації дає можливість адаптуватися до цих умов без ризику зірватися.
У цій програмі людина, не перебуваючи в стаціонарі, може пройти кілька видів навчання в різних сферах, таких як:
  • школа хімічної залежності,
  • школа соціальної роботи и
  • школа підвищення кваліфікації.
Все це в сукупності і дає реальний результат !!! У зміні способу життя, відновленні сімей і, звичайно, тверезве життя !!!! Є питання або хочете проконсультуватися?    

Телефонуйте в реабілітаційний наркологічний центр "Центр Здорової Молоді" і ми відповімо на питання!

    Адже наші наркологічні реабілітаційні центри мають дуже хороший результат по лікуванню залежностей!   
+38(066)276-84-64
+38(096)‎710-81-51
 
Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (31 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×