МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Дніпропетровська область

Молодь Дніпропетровської області вважає за краще спортивних майданчиків інші розваги, тому алкоголізм і наркоманія в цьому регіоні має місце бути. У боротьбі з цією недугою об’єднали зусилля місцеві наркології і реабілітаційні центри.

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

Навіть після офіційної класифікації Залежності як хвороби багато людей не вважають її такою. Алкоголізм простіше сприймати як шкідливу звичку або людську слабкість, за тимчасове захоплення це залишає більше надій на швидке подолання алкоголю, але на жаль це не так. Алкоголізм це хвороба, хвороба симптомами, хвороба хронічна, хвороба прогресуюча, хвороба первинна і хвороба смертельна. Якщо не припинити вживання то хвороба, алкогольна залежність, буде розвиватися до повного знищення носія. Тільки зрозумівши суть хвороби, вивчивши її причини і наслідки можна займатися лікуванням алкоголізму.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську

Допомогти наркозалежному – не означає вирішити всі його проблеми, виправити те, що він зробив, бувши під кайфом. Наркоману не потрібно співчуття і жалість, так як це сприятливі умови для його паразитує способу життя. Багато співзалежних вважають, що їх любов до наркоману здатна сама собою вилікувати його. Беручи роль рятувальника, близькі люди наркозалежного тільки погіршують ситуацію, але ні як не можуть врятувати його. Наркоман живе в світі брехні і обману і якщо людина хоче йому допомогти, але при цьому починає потурати наркоману, приховувати його таємницю, видана туристичною компанією, вигороджувати його, захищати, то у цієї людини поступово ламається його психіка не кажучи вже про мазали і етики.

Реабілітаційні центри в Дніпропетровську

Мережа реабілітаційних центрів, для нарко та алкозалежних «Центр здорової молоді», відкрили центри і в Дніпропетровську. Програма реабілітації центрів спрямована на особистісне орієнтування залежної людини. Більшість нарко та алкозалежних людей мають психологічне відхилення зване, заниженою самооцінкою. Багато хто звернувся до нас, абсолютно не вірять в себе і в свої можливості. Наші фахівці, психологи, психотерапевти і консультанти з хімічної залежності розробляють індивідуальний план лікування, що дозволяє досягти високих результатів в лікуванні хімічної і нехімічної залежності.

Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (7 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×