МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Івано-Франківська область

Проблема наркоманії та алкоголізму гостро зачіпає всі соціальні верстви нашого суспільства. Зокрема в Івано-Франковскай області ця проблема не вибирає не соціальний статус, не пів, що не віросповідання. Необхідно обледеніння зусилля наркологічних клінік і реабілітаційних центрів, які мають досвід і хорошу статистику, для перемоги над цією проблемою.

Лікування алкоголізму і Івано-Франківську
Є кілька симптомів схильності до алкоголізму: коливання настрою, низька самооцінка, прагнення бути першим у всьому або неудачливость в усьому, мала товариськість, прагнення до усамітнення, порушення процесу харчування, нездатність відмовляти, хвороблива сором’язливість, труднощі в ухваленні похвали та інше. Ці симптоми дозволяють попередити розвиток алкогольної і будь-який інший залежності. Всі ці симптоми вказують на те, що алкоголізм бере свій початок у всіх сферах життя людини, алкоголізм це хвороба, яка зачіпає не тільки фізичне здоров’я людини, а й психічне, алкоголь відкладає свій відбиток на соціальному житті людини і на його духовному, внутрішньому світі.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську
Лікування наркоманії полягає в зміні особистості з особистості наркомана в особистість одужує наркомана. Це основа роботи по «12 кроків», людина не просто повинен перестати вживати наркотики але крок за кроком повинен працювати над своєю особистістю і своїм життям. В першу чергу наркоман, повинен визнати, що він не в силах перемогти наркотик самостійно. По-друге необхідно побачити, що все-таки вилікується від наркоманії можна і у багатьох це вийшло. По-третє наркоману необхідно прийняти допомогу в лікування наркотичної залежності, по-четверте переосмислити всі свої моральні погляди, далі необхідно підготувати себе до змін, пробачити і відпустити минуле, відшкодувати збиток оточуючим і допомагати іншим залежним в лікуванні наркоманії.

Реабілітаційні центри в Івано-Франківську
В основному всі людські проблеми полягають в нестачі сил. Людина ніколи не зможе бути вільним і досягти того, чого він бажає якщо не знайде Силу більш могутню, ніж його власна сила. В цьому і полягає весь принцип роботи за програмою «12 кроків». Програма «12 кроків» є частиною реабілітаційної програми реабілітаційних центрів «Центру здорової молоді» в Івано-Франківську. Так само в реабілітаційній програмі використовуються і безліч інших функціональних методів лікування наркозалежності та алкозалежності. Але серед усіх «12 кроків» є найефективнішою, програма визнана світовою спільнотою і її принципи використовуються в лікуванні всіх видів залежності.

Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×