МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Лечение АЛКОГОЛИЗМА

66f8e9bf2e0b15a8883ad53baefb110d9769843e
Ефективне лікування алкоголізму по всій Україні. Як багато життів загублено через горезвісну алкогольної звички. Як багато сімей розбилося через нестерпності жити з алкоголіком. А скільки злочинів скоюється щодня на п’яну голову. А скільки автомобільних аварій за тією ж вини … Контролювати себе в п’яному стані просто неможливо. Перелік бід, які є наслідком цієї згубної залежності, можна продовжувати ще дуже долго.Что тільки не робили ті, хто стикався з лікуванням алкоголізму в сім’ї. Різні чудо-апарати, уколи, кодування, гіпнотичне навіювання, народні цілителі … і ще тисячі різних способів пропонуються зараз по всіх усюдах.

Лікування алкогольної залежності на все життя!

Але, на жаль, в 99 випадків з 100 досягається лише тимчасовий ефект в боротьбі за повернення до здорового способу життя. Ефективне лікування алкоголізму буває тоді, коли в боротьбу вступають досвідчені фахівці – лікарі-наркологи та психологи, які проводять системне лікування під пильною увагою і з урахуванням мінливих аналізів.
Пам’ятайте, що самолікування будь-якого захворювання, тим більше такого серйозного, як алкоголізм, може привести до непоправного. А раптом у вашого підопічного непереносимість будь-якого медикаменту, застосування якого може привести до летального результату? Не варто бути безтурботним і недбалим. Найкраще ефективне лікування алкоголізму – звернутися до висококваліфікованих фахівців, які здобули відповідну освіту і які мають багаторічний досвід у порятунку загублених алкоголем життів.

Ми знаємо
9323

як вилікуватися від алкоголізму

 

МОО «Центр Здорової Молоді» займається лікуванням алкоголізму в усіх регіонах України. Системи нашого лікування засновані на перевірених часом діях:

 

• Довірча консультація-бесіда з психологом, на якій може бути присутнім і сім’я залежного. Завдання такої бесіди переконати хворого в необхідності лікування алкоголізму, тим самим позбавити від страждань сім’ю і повернути собі повноцінний спосіб життяДовірча консультація-бесіда з психологом, на якій може бути присутнім і сім’я залежного. Завдання такої бесіди переконати хворого в необхідності лікування алкоголізму, тим самим позбавити від страждань сім’ю і повернути собі повноцінний спосіб життя
 
• Медикаментозне лікування в диспансері, спрямоване на зниження тяги до спиртного, проходить під чуйним увагою лікарів, що стежать за аналізами і реакціями на ліки.
 
Реабілітація – один з найскладніших етапів. Тут хворому, в першу чергу, необхідно усвідомити наявність самої проблеми. Тому так необхідна психологічна допомога і підтримка, щоб у лікується знову з’явився смак до життя, але вже без алкоголю.

• Групова терапія. Пацієнт ніколи не залишається зі своєю проблемою наодинці. У колі «друзів по нещастю» хворий не відчуває себе «білою вороною» і швидше приходить до бажання і прагнення змінити все у своєму житті на краще • Анонімне лікування алкоголізму. Якщо хворому вкрай необхідно залишатися не впізнаним, щоб не привертати до себе увагу, така послуга завжди доступна для бажаючих.

alkogolizm

 

Ми допоможемо позбутися від алкогольної залежності!

Центр лікування алкоголізму в основі своєї роботи не ставить методику кодування і не використовує потужний комплекс ліків. Вже 9 років успішна діяльність центру повертає до життя безліч людей, що опустилися на саме дно і втратили будь-яку надію.

Головний принцип ефективного лікування алкоголізму в «Центрі Здорової Молоді» – це самосвідомість і рефлексія. Ніколи примусове вплив на підсвідомість не приведе людину до повного позбавлення від будь-якої залежності. Людина повинна сама усвідомити і захотіти змінити своє особисте життя. Це серйозна і складна психологічна робота, спрямована на фізичне і духовне оздоровлення.

Завдяки такій роботі, хворий переглядає всі свої життєві цінності і перестає бути рабом своїх ницих пристрастей. У його внутрішньому світі з’являється гармонія і самовладання, нові інтереси, і життєві фарби знаходять знову колір і яскравість.

Лікування від алкоголізму – вихід з проблеми

Після такого дієвого курсу лікування алкоголізму в Центрі ви знову знайдете себе. А в ваш рідний дім повернеться щастя, радість і сімейне благополуччя.

Центр Здорової Молоді – це унікальна, універсальна і ефективна програма лікування наркоманії і алкоголізму, інноваційний прорив в реабілітації нарко- та алкозалежних, унікальний комплекс програм лікування залежності, боротьба з поширенням наркоманії, алкоголізму та ВІЛ-інфекцій, ресоціалізація видужуючих наркоманів і алкоголіків і пропаганда здорового способу життя. Ми допомагаємо залежним не просто кинути вживати психоактивні речовини і пройти абстинентний синдром (ломку), тобто детоксикацію організму, але допомагаємо їм повернутися в соціум повноцінними людьми. Кожен наркоман, ігроман і алкоголік, який звернувся за допомогою і який хотів розпочинати нове життя – життя в свободі від залежності, – отримає кваліфіковану допомогу фахівців вищих категорій, що мають багаторічний досвід в лікуванні залежностей.

Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (7 оценок, среднее: 4,57 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×