МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Лечение наркомании

Наркоманія і її лікування

Наркомания и ее лечение

Наркотична залежність – хворобливий і фанатичний потяг до різних речовин, вже багато років вона є дуже великою проблемою для всього людства. Діагностувати подібний недуг на ранній стадії-дуже непросте завдання, адже поведінка залежного не відрізняється, в порівнянні з нормальними людьми, якщо не брати до уваги той час, коли препарати діють на організм людини. Ще одна велика проблема полягає в тому, що ніколи в житті не визнає наркоман, що він таким є, так що самостійно, за допомогою до фахівців, швидше за все не звернеться. Якщо ознаки захворювання стають очевидними і дуже помітними, власними силами побороти його індивід не в змозі. І тут повинні прийти на допомогу професіонали найвищої кваліфікації!

Лікування наркоманії в реабілітаційних центрах

При першому ж виявленні у друзів або рідних людей симптомів, слід звернутися в клініку. Досвідчені фахівці зможуть повернути до повноцінного життя, вилікувати не тільки залежність фізичного характеру, а й психологічного.

Лікування в спеціальній клініці-дуже складний і досить тривалий процес, він в себе включає психологічну підтримку і комплекс заходів іншої спрямованості, що дозволяє пацієнтові подолати тягу до отруйних засобів і період жахливої «ломки». Для кожного розробляється індивідуальна програма реабілітації, враховуючи особливості тієї чи іншої ситуації.

программа лечение наркомании

Програма лікування складається з чотирьох стадій:

Діагностика і правильне визначення всієї проблеми

Найголовніше на початковому етапі – щоб залежний визнав свою проблему і звернувся за допомогою до професіоналів. Або ж, щоб родичі або друзі звернулися в клініку. Головним завданням лікарів на даному етапі є коректна оцінка стану новоприбулого, як на психологічному, так і фізичному рівні. З огляду на особливості речовин, які і послужили причиною захворювання, розробляється спеціальна програма.

Зняття ломки (абстинентного синдрому) і детоксикація

Вважається найскладнішим періодом. На цьому етапі професіонали своєї справи визначають способи і методи, які будуть найбільш актуальні, з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, в тому числі, і який саме препарат викликав залежність. Персональна стратегія виведення з абстинентного стану розробляється для кожного пацієнта в індивідуальному порядку. Детоксикація відбувається в стаціонарі, під щохвилинним наглядом лікуючого лікаря і медичного персоналу установи. Основна мета другого етапу – виведення продуктів розпаду речовин і токсинів з організму. Щоб справи йшли добре, індивід повинен розуміти, що персонально розроблений розпорядок дня потрібно чітко виконувати (крапельниці повинні прийматися за розкладом; правильне і збалансоване харчування, перебувати в спокійному стані; уникати стресових моментів). Повне позбавлення від залежності без детоксикації і зняття ломки нереальне. Людина повинна сама виявити бажання і прагнути до одужання. Якщо на проходження реабілітації він погоджується в період абстинентного синдрому, то це несерйозно. Багато хто в такий період готовий піти на будь-які умови, щоб припинилися фізичні страждання. Після чого вони від своїх намірів відмовляються. Високого рівня клініка в змозі відновити здоров’я, попередньо позбавивши пацієнта від нестерпних ломок. В процесі застосовується комплекс необхідних препаратів, які позбавляють від судом, нудоти і больових відчуттів на кожній ділянці тіла.


Реабілітація

Найважливіший і найбільш тривалий етап. Високопрофесійні психологи і психотерапевти формують для кожного персональний денний режим. Дуже потрібний елемент-фізичні процедури (відвідування сауни, плавання в басейні, тренування в тренажерному та спортивному залі, і т.д.). Якщо індивід відмінно почуває себе і одужує, фахівці припускають катання верхи на конях, багатогодинні прогулянки на свіжому повітрі, інші корисні процедури.

Підготовчий процес, що дозволяє адаптуватися в соціумі

Коли лікування наркоманії дало свій результат, приходить час підготовки людини до адаптації і повного повернення на звичну для всіх життєву колію. Дуже часто трапляється так, що після одужання і повернення до повсякденного життя, коло спілкування залишається старим, а це означає, що до цього необхідно бути на сто відсотків готовим. Кваліфіковані психологи завжди знайдуть нові захоплення для колишнього залежного, хобі, інтереси, допоможуть знайти себе, розроблять способи боротьби з впливом оточуючих і стресом у цілому.

Близько 90% пацієнтів після проходження курсу реабілітації починають життя з чистого аркуша без отруйних для організму препаратів. Вони при необхідності можуть отримати будь-яку допомогу від центру реабілітації, в якому лікувалися. Близькі люди, друзі та родичі відвідуючи спеціальні заняття, вчаться надавати таку необхідну підтримку залежній людині.

А так же будет интересно узнать о лечение наркомании киев и центр лечения наркомании

Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (46 оценок, среднее: 4,63 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×