МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Реабілітаційний центр

logotip_novyy

Реабілітаційний центр наркозалежних ЦЗМ – лікування залежностей по всій Україні!

Реабілітаційні центри та наркологічні клініки МОО «ЦЗМ»— це висококваліфіковані фахівці, наркологи, психотерапевти і психологи вищої категорії з великим досвідом лікування всіх видів залежності. Наші реабілітаційні центри допоможуть вам подолати залежність і повернутися до нормального, здорового, повноцінного життя.
 
У реабілітаційних центрах реалізована інноваційна програма реабілітації, що дозволяє надавати допомогу людям з різними стадіями розвитку залежності, будь то алкогольна, наркотична або ігрова залежність. Програма реабілітації використовує кращі світові методики лікування залежностей, такі як «12 кроків», «Терапевтичні спільноти», «Психотерапії», «Групи самодопомоги», «Тренінгові навчальні програми», «Дейтоп», «Кінезіотерапія», «Арт-терапія» і т.д.

 

Центри реабілітації та кращі наркоклініки

Фахівці нашого Центру реабілітації в Києві зосереджено на лікування наркоманії в усіх сферах людського життя. Ми допоможемо вам не тільки відновлення фізичного здоров’я і подолання стриманості, але й працювати з психічного благополуччя, емоційної стабільності і реакцій в взаємодія з суспільством. Кожний вступник до нас ми виберіть індивідуальну програму лікування у реабілітаційного центру для наркозалежних.
 
Для найбільшої ефективності ми застосовуємо поетапне лікування наркоманії та лікування алкоголізму. Що включає дезінтоксикаційну терапію в наркологічна клініка, лікувально-відновлювальні процедури, безпосередньо реабілітацію і роботу з родичами залежного.

Реабілітаційних центрів для наркоманів, Україна

Для початку реабілітація наркоманії необхідно відокремити залежного від агресивного середовища, в якій він міг вільно вживати. Найефективніше лікування залежності – це проходження реабілітаційної програми в стаціонарних реабілітаційних центрах, наркологічний центр. Ми пропонуємо вам пройти реабілітацію в «Центрі Здорової Молоді» на території України, Росії, Німеччини, Ізраїлю, Болгарії, Білорусі та Америки.
 
У кожному реабілітаційному центрі нашої організації вам забезпечать оптимальні умови проживання, а також складуть розпорядок дня, який буде сприяти успішному проходженню програми лікування від залежності. Ми гарантуємо вам абсолютну анонімність в реабілітація наркозалежних.

Реабілітаційний центр №1 в Києві:

r1
r2
r3
r4
r5
r6
r7
r8
 

Реабілітаційний центр №2 в Києві:

r21
r22
r23
r24
r25
Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (15 оценок, среднее: 4,20 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×