МЕНЮ
  • Наркологическая клиника Киев
  • Наркологический центр Киев
  • Наркологический центр
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦИЯ ПСИХОЛОГА

Детоксикация организма

Наши отличия

Фотогалерея

News

Рівненська область

Алкоголізм і наркоманія в Рівненській області мають гнітючі цифри. Все більше молодих людей потрапляють в цю проблему через відсутність інформації про шкоду алкоголізму і наркоманії, а також через відсутність кваліфікованої допомоги. Рівненська область потребує реабілітаційних центрах та наркології.

Лікування алкоголізму в Ровеньках

Звичайні психологічні симптоми алкоголізму такі як, дратівливість, депресія, наполегливе бажання випити. Від їх наявності і ступеня розвитку залежить, чи зможе людина самостійно припинити вживати або йому все-таки знадобиться допомога. Подолання абстинентного синдрому або синдрому відміни є першим етапом на шляху одужання від алкоголізму. Лише після зняття абстиненції і настання повної хімічної чистоти людина може приступити до повної, Біо-Психо-Соціо-Духовної моделі одужання.

Лікування наркоманії в Ровеньках

Відмітна особливість наркотичної залежності є зростання толерантності. Якщо толерантність зростає, це означає, що наркоману необхідно все більше і більше вживати, з ростом дози зростає і час і сила, що витрачається на видобуток фінансів на наркотики, збільшується частота вживання, і все це значить що йде погіршення соціальної та духовної сфери людини. Зростання толерантності також небезпечний тим, що для досягнення бажаного результату наркоману необхідно збільшувати дозу, що може привести до передозування. Якщо під час лікування відбувається зрив, то толерантність миттєво збільшується до її останнього рівня і прогресія розвитку хвороби триває з колишньою швидкістю. Тому в одужанні корисно проводити профілактику зриву, щоб уникнути їх.

Реабілітаційні центри в Ровеньках

Деякі фахівці стверджують, що наркоманія і алкоголізм є хворобами почуттів і емоцій. Насправді так і є, залежні люди не вміють визначати почуття і тим більше жити з ними, це нерозуміння змушує їх тікати від них і вони шукають, чим ці почуття уярмити. А при вживанні створюється враження, що ти володієш почуттями, є, ситуацією і мало не всім світом, але насправді йде процес відмирання всіх почуттів і емоцій. На реабілітаційному центрі організовано міні соціум, в якому трапляються різного роду ситуації під час яких залежні вчаться визначати свої почуття і потихеньку вчаться з ними звертатися.

Очень плохо!Плохо!Среднее!Хорошо!Очень хорошо! (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
➊КАЧЕСТВО ➋АНОНИМНОСТЬ ➌ЦЕНА
Свяжитесь с нами


 

×